Neler yeni

Nebahat Çehre ile Çağla Şıkel'den Miss Turkey birincisi İdil Bilgen'e destek (1 Viewer)

Miss Turkey 2024 güzellik yarışmasının birincisi İdil Bilgen kazandı ve Türkiye güzeli ünvanını aldı. Sosyal medyada yapılan yorumların ardından Çağla Şıkel ile Nebahat Çehre, Bilgen'e destek verdi.

Türkiye'nin tescilli güzellerinin taçlarını taktığı Miss Turkey 2024 yarışmasının kazananları belli oldu. Berfu Yenenler, Selen Soyder, Gizem Karaca, Amine Gülşe ve Neşe Erberk'in jüri koltuğunda oturduğu Miss Turkey 2024'te 20 finalist Türkiye'nin en güzel kızı olmak için yarıştı.

2 numara İdil Bilgen Türkiye'nin en güzel kızı seçilerek tacını taktı. İdil Bilgen, ülkemizi Miss World'de temsil edecek. Miss Turkey'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:"Tebrikler İdil, Türk kadınını en güzel şekilde dünyaya tanıtacağına inanıyoruz. Tacını devreden Miss Turkey World 2022 Nursena Say’a teşekkür ederiz."

Sosyal medyada Birgen'in Miss Turkey seçilmesi hakkında olumsuz yorumlar yapıldı. 1997 Miss Turkey birincisi Çağla Şıkel "Bir genç kıza yapılan bu şiddeti ve buna kahkahalarla eşlik eden herkesi kınıyorum" ifadelerini kullandı.

1960 Miss Turkey birincisi Nebahat Çehre ise "Ben kızımızı çok beğendim. Yolu, bahtı açık olsun" notuyla paylaşım yaptı.

İdil Bilgen, 24 yaşında ve 1.80 cm boyunda, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 11 Eylül 2024 tarihinde gerçekleştirilen Miss Turkey 2024 yarışmasında birinci olarak Türkiye'nin en güzel kızı unvanını kazandı.

Yarışmada 2'nciliği elde eden Cemre Üker, ülkemizi Miss Supranational'da temsil edecek. 1.79 boyundaki Ülker, Paris School of Business, Uluslararası Pazarlama İş Geliştirme Yüksek Lisans son sınıf öğrencisi.

Ülkemizi Miss Supranational'da temsil edecek olan Cemre Ülker, 1,79 boyunda. 8 numaralı Ülker, Paris School of Business, Uluslararası Pazarlama İş Geliştirme Yüksek Lisans son sınıf öğrencisi. TÜM FİNALİSTLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Users who are viewing this thread