Neler yeni

İlk kez anne olan Burcu Biricik: Kızımı çok sevdim (1 Viewer)

2016 yılından bu yana Emre Yetkin ile mutlu bir evliliği olan Burcu Biricik, 15 Temmuz'da anne olmuştu. Şimdilerde bebeğiyle ilgilenen ünlü oyuncu, annelik hakkında duygularını dile getirdi.

Emre Yetkin ile 2016 yılından bu yana mutlu bir evliliği olan Burcu Biricik, yaklaşık iki ay önce anne oldu.

Bir kız bebek dünyaya getiren ünlü isim, kızına Luna adını verdi.

Şimdilerde ilk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşayan Burcu Biricik ile Emre Yetkin'den Burcu Biricik, bir arkadaşının doğum günü kutlamasına katıldı.

Gazete Magazin'in haberine göre; kutlamadan erken ayrılan Burcu Biricik, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Her şeyin yolunda olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, ilk defa Luna'yı evde bıraktığını ve arkadaşının doğum gününe geldiğini söyledi. Burcu Biricik "Sosyalleşmeye çıktım. Biraz da sosyal anksiyete yaşadım" dedi.

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Biricik, "Annelik çok keyifli, çok güzel... Kızımı da çok sevdim... Her şey yolunda..." ifadelerini kullandı.

Bebeğin kime benzediği sorularına net bir yanıt veremeyen ünlü isim, setlere dönmesine uzun bir süre olduğunu söyledi.

Users who are viewing this thread