Neler yeni

Aven Colony Trainer [ 11.02.2017 ] (1 Viewer)

Merhaba cesurforum.com ailesi, bugün sizlere Aven Colony Güncel oyununun trainerini anlatacağım. Bu trainer sayesinde mega su,megayemek,sınırsız güç vb. özellikleri ile oyunu rahatça oynayabileceksiniz. Anlatıma geçmeden önce lütfen konuyu incelemenizi rica ediyorum, şimdi anlatıma geçelim.[ ".zips" dosyalarını ".zip" olarak değiştirip açınız veya 7-Zip programıyla açabilirsiniz. ]

:resim:

1) Öncelikle oyunumuza sağ tıklayıp aç diyerek çalıştıralım.
2) Daha sonra oyunun menüsüne geldiğimizde alt+tab basarak oyunu alta alınız.
3) Hilemizi indirdiğimiz klasöre gelin ve rar dosyasının içinden çıkarın.
4) Hilemize sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır seçeneğine basın ve hilemizi açın.
5) Daha sonrasında kısayol tuşlarıyla hilenin kısayol tuşlarıyla hileyi aktif, deaktif edebilirsiniz.

1) Mega Nanites
2) Mega Su
3) Mega Yemek
4) Sınırsız Güç
5) Hızlı İnşaat

:calis:

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

Users who are viewing this thread