Neler yeni

Annesinin vefatıyla yıkılmıştı: Nicole Kidman'dan teşekkür paylaşımı (1 Viewer)

"Babygirl" filmindeki performansıyla 81. Uluslararası Venedik Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Nicole Kidman, annesinin vefatıyla apar topar Venedik'ten ayrılmıştı. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

Hollywood'un ünlü isimlerinden Nicole Kidman, "Babygirl" filmindeki performansıyla 81. Uluslararası Venedik Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştı.

Ancak ünlü oyuncu, annesinin vefat haberini alınca ödülünü alamadan İtalya'dan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Memleketi Avustralya’ya giden ünlü oyuncu, annesi Janelle Ann Kidman'ın ölümüyle adeta yıkıldı.

Anne acısıyla sarsılan Nicole Kidman, sosyal medya hesabından teşekkür paylaşımı yaptı.

Yıllar önce çekilmiş birkaç fotoğrafı paylaşan ünlü isim, "Kız kardeşim ve ben ailemizle birlikte bu hafta hissettiğimiz sevgi ve nezaket için teşekkür etmek istiyoruz. Annemizi seven ve takdir edenlerden aldığımız her mesaj bizim için ifade edebileceğimizden daha fazla anlam ifade ediyor. Birbirimizle ilgilendiğimiz gibi mahremiyetimize saygı gösterdiğiniz için tüm ailemizden teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan 81. Venedik Film Festivali'nde Kidman yerine ödülünü alan yönetmen Halina Reijn, oyuncunun kendisine yolladığı konuşmayı okumuştu.

Kidman, teşekkür konuşmasında “Güzel ve cesur annemi kaybetti. Şoktayım ve ailemin yanına gitmem gerekiyor. Ama bu ödül onun için. Bu ödül annem için” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü isim, sözlerine "Annem beni şekillendiren kişidir, bana rehberlik edendir. Halina aracılığıyla hepinize onun adını söyleyebildiğim için fazlasıyla minnettarım. Yaşam ve sanatın bu şekilde çarpışması yürek parçalayıcı. Kalbim çok kırık" diye devam etmişti.

Users who are viewing this thread