Neler yeni

Anne olmak için gün sayan Pınar Deniz: Kaan daha çok aşeriyor (1 Viewer)

İtalya'da dünyaevine giren Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım bebek bekliyor. Geçtiğimiz günlerde bebeğinin cinsiyetini açıklayan 30 yaşındaki Pınar Deniz, hamilelik süreci hakkında konuştu.

Uzun bir süredir aşk yaşayan Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım, geçtiğimiz ay Roma'da mutluluklarını evlilikle taçlandırmıştı.

Hamilelik iddiaları hakkında sessizliğini koruyan yıldız, Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen defilede dünyaca ünlü isimlerlerle birlikte yürüdü. Deniz, karnını tutarak verdiği poz ile hamileliğini ilk kez duyurmuş oldu.

Vize problemi nedeniyle Roma'daki nikaha Deniz'in anne ve babası katılamamıştı. Ünlü çift, aile arasında nikah yemeği düzenledi. Ünlü çift yemek sırasında çekilen fotoğrafla bebeklerinin cinsiyetini de açıkladı. Kaan Yıldırım mavi kalple "erkek" bebek beklediklerini açıkladı.

Pınar Deniz, hamilelik süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. 2. Sayfa'ya konuşan yıldız "Hamileliğimin keyfini sürüyorum. Artık her şey açıkta olduğu için konuşabilirim. Evet erkek çocuğumuz geliyor. İsmi henüz belli olmadı" dedi.

Şu sıralar projesi olmadığını belirten yıldız, "İnşallah sağlıkla çocuğumu dünya getirip onunla ilgilenip sonra tabii ki döneceğim" ifadelerini kullandı.

Deniz, "Bende aşerme olmadı. Zor ilk üç ay geçirdim, biraz bulantılı. Sevgili annelere hak veriyorum. Kaan daha çok aşeriyor bence" ifadelerini kullandı.

Oyuncu çift, İtalya'nın başkenti Roma'da sade bir nikah töreniyle dünyaevine girdi.

Pınar Deniz, Vivienne Westwood tasarımı bir gelinlik giyerken, Kaan Yıldırım beyaz ceketli bir takım giymeyi tercih etti.

Ünlü çift, nikahtan yeni kareleri "17.09.2024" notuyla sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Users who are viewing this thread