Şifremi Unuttum?   -   Üye Ol

Elit Üyelik Bilgi Formu İçin Tıklayınız

Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 Harika Eticaret Sitesi
Yazar Konu
talonxweb Çevrimdışı
Forum Üyesi
**
Üye

Yorum Sayısı: 1
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
2017 Harika Eticaret Sitesi
Demo Linki http://www.fidefabrikasi.com
Arkadaşlar opencart da yaptığım sitemin temasının uygun bir fiyata satacağım kurulumunu ben kendim yapacağım ürün satışı yapılana kadar da destek sağlayacağım .

Şimdi opencart değil mi bende yaparım diyen arkadaşlar olursa saygım sonsuz kesinlikle haklı dır arkadaşlarım .

Sitenin ve Temanın Özellikleri ; Kullandığımız Tema Journal tema

- Site içerisinde sms modülü var yeni üye , sipariş , iletişim mesajı direkt belirlediğiniz numaraya geliyor . müşteriye sipariş verdiğinde sipariş detayı gidiyor üye olduğunda üye bilgisi gidiyor. test için üye olabilirsiniz (bizim işimiz fide olduğu için alakasız arkadaşlar da denemek için üye olabilir )

- Blog modülü var çok kapsamlı kullanılabilir . Test : http://www.fidefabrikasi.com/blog

- Gelişmiş ürün düzenleme

- Gelişmiş Ürün Detay alanı kolay düzenlenebilir

- Ürün Detaya Kod yada extra dan edit yapman marke resmi koyabilme (journal panelde)

- Tek Sayfada Ödeme

- Exel import -export Modülü sorunsuz

- Ürün resimlerinin üzerine otomatik site logosunu koyma özelliği aç kapat size kalmış

- limitsiz html modulu sorunsuz çalışmaktadır .

- Canlı destek her kezin yapabileceği bir şey zaten ....

- 3 yıllık ssl Kuracağız (free ssl ) şu an ben kullanıyorum

- Çok Fonkiyonel banner modülü

- Advancet Grid Modülü ile sitenizi aynı morhipo yada provite shop olmsı lazım onu bezer, hale getirebilirsiniz .

-Seo Modülü sorusuz tag, anahtar kelime, açıklamaları , seo url otomatik siz hiç bir şey yapmadan direkt oluşuyor

- Sınır yok istediğiniz alanı istediğiniz renk yapabilirsiniz .

- Google Font İle 1000 Den fazla font mevcut .

Fiyat : 150 tl
01-27-2017 15:13
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ACİL BELEDİYE SİTESİ ALACAM ilkimweb 2 2,773 02-13-2014 01:25
Son Yorum: seulement
  ASP İLAN SİTESİ SCRİPTİ (AÇIK KAYNAK KODLU) LAZIM rh0d3s 0 1,898 11-29-2013 18:00
Son Yorum: rh0d3s

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | CesurForum | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi

Bu Web Sitesi Zumbak Hosting Tarafindan Barındırılmaktadır.

5651 Sayılı Kanun’un 8. maddesine ve T.C.K’nın 125. maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü YOKTUR!Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, BURADAN bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.Sitemiz üzerinden yapılan satış ilanları sadece firmalar için olup, kötüye kullanımından doğacak hasarlardan kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz.