Şifremi Unuttum?   -   Üye Ol

Elit Üyelik Bilgi Formu İçin Tıklayınız

Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wireless Güvenlik Açığı
Yazar Konu
magnito Çevrimdışı
Forum Üyesi
**
Yorum Sayısı: 7
Rep Puanı: 0
Yorum: #1
Wireless Güvenlik Açığı
Mrb Herkesin merak ettiği kablosuz güvenlik anahtarını kırmanın hemde programsız bir kaç yolu var bunlardan en basiti mevcut kablosuz baglantıya brud-force yöntemi diğeri ise her modemin olmazsa olmazladından arka kapı yöntemi ben ikinci yöntemi kullanıyorum. Her Modem bir arayüze sahip ise her arayüzün bir arka giriş kod dosyası muhakkak vardır 2X2=4 mantığı şimdi bu arka kapıya nasıl ulaşıcaz? Farzı misal elimizde bir kac kabkosuz hat var bilgisayarımızın gördüğü mümkünse 3-4 tırnak cekenlerden başlayın. Airtes modemlerin ( seri-sürüm farketmez) kablosuz aga baglan dediğimizde bizden parola sorucak siz parola yazmadan baglan diyip aynı anda ms-dos kısmından ( cmd ) şu komutu yazın strip auto ford open modem lock off bu komut size modeme baglantı parolasını verecektir. ilk denemelerde komut dosyası gecersiz falan desede bir kac denemeden sonra modemin şifresini size ayrı bir text sayfasına yapıstırıp verdiğini göreceksiniz
12-06-2013 06:21
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Leon Çevrimdışı
Çalışkan Üye
Yorum Sayısı: 68
Yorum: #2
RE: Wireless Güvenlik Açığı
denemek lazım Sağol
12-06-2013 10:21
trojen Çevrimdışı
Forum Üyesi
**

Yorum Sayısı: 37
Yorum: #3
malesef kardeşim olmiyor Confused ben windows 8 kulaniyorum bide
(Bu konu en son: 12-06-2013 Tarihinde, Saat: 16:55 düzenlenmiştir. Düzenleyen: trojen.)
12-06-2013 16:54
Leon Çevrimdışı
Çalışkan Üye
Yorum Sayısı: 68
Yorum: #4
başka deneyen varmı ?
12-06-2013 17:19
Yeni Yorum Gönder 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  wireless çekim alanı genişletme yeserentohumlar 2 3,607 01-28-2014 14:37
Son Yorum: yeserentohumlar

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | CesurForum | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi

Bu Web Sitesi Zumbak Hosting Tarafindan Barındırılmaktadır.

5651 Sayılı Kanun’un 8. maddesine ve T.C.K’nın 125. maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü YOKTUR!Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, BURADAN bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.Sitemiz üzerinden yapılan satış ilanları sadece firmalar için olup, kötüye kullanımından doğacak hasarlardan kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz.