CesurForum | Biri Warez Mi Dedi ?

Orjinalini görmek için tıklayınız: Symantec Endpoint Protection 12.1.3001.165
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Symantec Endpoint Protection 12.1.3001.165
Symantec Endpoint Protection, Symantec AntiVirüs'ün gelişmiş bir tehdit önleme mekanizması ile tek bir konsol aracılığı entegrasyonundan oluşuyor ve dizüstü, masaüstü ve sunucu sistemlerinde malware'ler ile olası veri kayıplarına karşı benzersiz bir koruma sunuyor.

Temel Özellikleri:
Symantec Uç Nokta Güvenliğinin tek bir yönetim konsülüne sahip olma fonksiyonalitesi hem BT güvenliğine ilişkin operasyonların yönetiminde oldukça gelişmiş bir etkinlik sağlıyor hem de BT güvenliği operasyonlarının yönetiminde harcanan saatleri ortalama olarak %75 oranında azaltıyor. Konu ile ilgili olarak bir kullanıcı, beta sürümünden elde ettiği izlenimlerini aktararak; güvenlik konusunda haftalık raporlama işlemi için harcanan saatlerin %97'sinin SymantecEndpoint Protection 11.0 ile kazanılabileceğini söylüyor.

* Symantec Uç Nokta Güvenliği, uç nokta ortamlarını günümüz tehditlerinden korumak isteyen kullanıcılar için oldukça kapsamlı güvenlik teknolojileri sunmasını yanı sıra, bellek gereksinimi açısından da avantajlı bir konuma sahip bulunuyor. Boş duran konumda bulunan bir bilgisayarda Symantec Uç Nokta Güvenliği, 24 MB'lık, oldukça düşük bir bellek alanı işgal ediyor, bu oran uç nokta güvenliğine ilişkin diğer çözümlerle karşılaştırıldığında keskin bir düşüşü gözler önüne seriyor.

* Symantec Uç Nokta Güvenliği ve Symantec Ağ Erişim Kontrolü, BT departmanları olmayan küçük işletmelerden, yönetim zorluğu ile karşı karşıya kalan binlerce uç noktaya sahip global kurumlara kadar oldukça geniş bir kullanıcı portföyüne hitap ediyor. Her kullanıcı ortamının bir diğerinden farklı olduğunu ön gören Symantec, uç nokta güvenliğine ilişkin ürünlerin değiştirilmesi, yeni ürün kullanımı, operasyon ve yönetim gibi konularda rehberlik edecek yeni araçlar geliştirmesinin yanı sıra, dış destek hizmeti de sunuyor.

* Symantec Endpoint Security'nin uç noktalarda, sadece onaylanan uygulamalara erişim imkanı veren Uygulama Kontrolü (Application Control) fonksiyonalitesi, operasyonel verimliliğin artmasında ve maliyetin azaltılmasında önemli bir belirleyici olarak görülüyor. Öyle ki, erişim yetkisi olmayan peer-to-peer uygulamalardan kaynaklanan ağ kesintileri sadece tek bir kullanıcı bazında her yıl 2 milyon dolardan daha fazla bir maliyete neden oluyor.

Symantec, tek bir ürün içinde bütünleştirilmiş bu yeni uç nokta güvenliği çözümünün pazara sunumuyla beraber, bu entegre çözüm aracılığı ile kazanılan operasyonel verimlilik bulgularını ortaya koymak üzere çözümün beta sürümünden faydalanılarak yürütülen üçüncü-parti çalışmasının sonuçlarını da duyurdu. Ağustos ve Eylül ayında Alchemy Group tarafından gerçekleştirilen bu çalışma,Symantec Endpoint Security'nin çeşitli iş ortamlarında, uç noktalara ilişkin karmaşıklığı ve maliyeti en aza indirgemesi yönündeki etkinliğini gözler önüne seriyor.
30 GÜN TRİAL LİNK
Referans URL