CesurForum | Biri Warez Mi Dedi ?

Orjinalini görmek için tıklayınız: Logsuz shell indir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
S.A.

Shell ile tüm güvenlik sınırlarını aşın.

Shell kullanımı hack dünyasında sıkça başvurulan önemli bir yöntem.

Shell kullanarak, hedeflediğiniz bir sitenin güvenlik duvarlarını aşmak, hack metotlarınızı rahat bir şekilde uygulamak mümkündür.

Shell bulma konusu ise, bu konuda çalışma yapan kişilerin en çok başını ağrıtan konulardan biridir.

Shellerin sahip olması gereken bazı özellikler vardır, günümüzde güvenlik dünyasında en çok tartışılan konulardan birisi kesinlikle shell dosyalarının logsuz olması.

Bunun için de güvenilir sitelerden indirme yapmanız gerekiyor, dosyaların log durumunun kontrol edilmesi ve buna göre indirmenize sunulması gerekiyor.

Logsuz c99 shell konusunda sağlam bir içerik sunan r57.info ile bu konuda ihtiyaç duyduğunuz dosyalar bir tık kadar uzağınızda.

Dosyaların logsuz formda, txt ve rar versiyonları ile indirmeye sunulduğu r57 shell sitesinde hem c99 için hem de r57 konusunda hızlı ve ücretsiz bir indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Shelllerin indirme versiyonları konusunda kimi insanlar txt versiyonun daha iyi olduğunu, kimileri ise rar hali ile daha etkin sonuçlar alınabileceğini söylemektedir ancak önemli olan, kaynak dosyanın logsuz ve güvenli bir şekilde elinizde olmasıdır.

Bilgisayarınıza dosyayı indirdikten sonra, birlikte aç seçeneği ile txt versiyon dosyayı da aynı şekilde bir shell olarak hedef siteleriniz üzerinde kullanabilirsiniz.

Php versiyonlar için ağırlıklı olarak txt önerilse de bu konuda bir bütünlük söz konusu değildir, dilediğiniz gibi tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek adına shell indirirken, r57.info adresini kullanabilirsiniz.
Referans URL